2. Verfahren
Verfahren
Titel: Veiligheidsfunctionarissen
Beschreibung: Zie leidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63712700 Verkehrsregelung, 79713000 Bewachungsdienste, 79714000 Überwachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Veiligheidspersonen
Beschreibung: Veiligheidspersonen houden toezicht op de veilige uitvoering van werkzaamheden langs of op het spoor. Hieronder vallen onder andere: Leider Werkplekbeveiliging LWB: verantwoordelijk voor het organiseren en coördineren van de veiligheid en werkplekbeveiliging tijdens werkzaamheden. Leider Lokale Veiligheid LLV: verantwoordelijk voor de lokale veiligheidsmaatregelen en het veilig laten uitvoeren van werkzaamheden op de werkplek. Veiligheidspersonen VHP: houdt toezicht op de veiligheid van medewerkers tijdens werkzaamheden en ziet toe op de naleving van de veiligheidsvoorschriften. Brandwacht Tunnelveiligheid: Toezichthouder die ingezet wordt bij werkzaamheden in tunnels of besloten ruimten, met oog op brandpreventie en evacuatieprocedures. In het bezit van de juiste certificeringen. Mangatwacht: Toezichthouder die buiten een besloten ruimte toezicht houdt en de veiligheid van de mensen die daarbinnen werken bewaakt.
Los: LOT-0002
Titel: Verkeersregelaars
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van gekwalificeerde en gecertificeerde verkeersregelaars voor het begeleiden en regelen van verkeer rondom werkzaamheden of calamiteiten op of nabij OV-locaties en infrastructuur. De dienstverlening omvat onder meer: het regelen en begeleiden van verkeersstromen; het veilig laten passeren van voetgangers, fietsers en gemotoriseerd verkeer; het bewaken van de verkeersveiligheid rondom werk- en bouwlocaties; het handelen volgens de geldende verkeers- en veiligheidsvoorschriften; het samenwerken en afstemmen met medewerkers van de opdrachtgever, uitvoerende partijen en andere betrokken veiligheidsfunctionarissen.
Los: LOT-0003
Titel: Wisselwachters
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van gekwalificeerde wisselwachters voor het veilig begeleiden en bewaken van werkzaamheden aan en rondom wissels en railinfrastructuur. De wisselwachter ziet toe op de veilige uitvoering van de werkzaamheden en bedient, waar van toepassing en conform de geldende procedures en bevoegdheden, wissels ten behoeve van een veilige en gecontroleerde uitvoering van de werkzaamheden en de veilige doorgang van het railverkeer.