2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zwiększenie dostępu do cyfrowych usług publicznych w ZGK Psary Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. Zwiększenie dostępu do cyfrowych usług publicznych w ZGK Psary Sp. z o.o. Realizacja projektu obejmuje doskonalenie i rozbudowę Zintegrowanego Systemu Informatycznego z opracowaniem i wdrożeniem pięciu modułów pozwalających na: rozliczanie usług komunalnych, udostępnienie e-usługi, konfigurację ścieżki obiegu spraw/procesów i dokumentów, zarządzanie infrastrukturą, obiektami technologicznymi i majątkiem sieciowym wod-kan, zarządzanie obszarem ekonomicznym. Ponadto, projekt obejmuje opracowanie i wdrożenie systemu do zdalnego odczytu stanu wodomierzy. Szczegóły dotyczące postępowania i zamówienia uregulowane zostały w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej także SWZ) i jej załącznikach, które udostępnione są na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1339302
Interne Kennung: ZGK/197/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48442000 Finanzsystemsoftwarepaket, 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket, 38421100 Wasserzähler, 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät, 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji