See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 20 autobusów miejskich niskopodłogowych o napędzie elektrycznym dla Gminy Miasta Gdańska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 20 autobusów miejskich niskopodłogowych o napędzie elektrycznym dla Gminy Miasta Gdańska. Postępowanie składa się z 2 części zamówienia, z których każda może być przedmiotem oferty częściowej. Podział zamówienia na części jest następujący: 1) część 1 – dostawa 8 sztuk autobusów miejskich standardowych niskopodłogowych (pojazdy MAXI) zasilanych energią elektryczną, 2) część 2 – dostawa 12 sztuk autobusów miejskich wielkopojemnych przegubowych niskopodłogowych (pojazdy MEGA) zasilanych energią elektryczną. Ważne! Realizacja zamówienia w części 1 oraz części 2 uzależniona jest od uzyskania dotacji z programu FENX.03.01 "Transport Miejski - autobusy i trolejbusy" w działaniu 3.1. "Tabor Miejski" - tabor autobusowy.
Interne Kennung: BZP.271.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert wynoszący 30 dni, w sytuacji gdy składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp. Taki wymóg jest spełniony w niniejszym postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 8 sztuk autobusów miejskich standardowych niskopodłogowych (pojazdy MAXI) zasilanych energią elektryczną
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w Części 1 jest dostawa 8 szt. autobusów miejskich standardowych niskopodłogowych zasilanych energią elektryczną (dalej pojazd MAXI). 2. Oferowane pojazdy muszą być autobusami nowymi, wyprodukowanymi w roku dostawy, przez jednego producenta o parametrach techniczno-użytkowych zgodnych z dokumentacją Postępowania. Dla każdego autobusu Wykonawca udzieli gwarancji i rękojmi na takich samych zasadach. 3. Oferowane autobusy nie mogą być produktem prototypowym. 4. Szczegółowy opis dla części 1 zamówienia zamieszczony został w załączniku nr 7A do specyfikacji warunków zamówienia. Ważne! Realizacja zamówienia w części 1 uzależniona jest od uzyskania dotacji z programu FENX.03.01 "Transport Miejski - autobusy i trolejbusy" w działaniu 3.1. "Tabor Miejski" - tabor autobusowy. 5. Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub informacje, które wpłyną do Zamawiającego, uważa się za dokumenty złożone w terminie, jeśli ich czytelna treść dotrze do Zamawiającego przed upływem tego terminu. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich wpływu na Platformę.
Interne Kennung: Autobusy MAXI
Menge: 8 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 12 sztuk autobusów miejskich wielkopojemnych przegubowych niskopodłogowych (pojazdy MEGA) zasilanych energią elektryczną
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w Części 2 jest dostawa 12 szt. autobusów miejskich wielkopojemnych przegubowych niskopodłogowych zasilanych energią elektryczną (dalej pojazd MEGA). 2. Oferowane pojazdy muszą być autobusami nowymi, wyprodukowanymi w roku dostawy, przez jednego producenta, o parametrach techniczno-użytkowych zgodnych z dokumentacją Postępowania. Dla każdego autobusu Wykonawca udzieli gwarancji i rękojmi na takich samych zasadach. 3. Oferowane autobusy nie mogą być produktem prototypowym. 4. Szczegółowy opis dla części 2 zamówienia zamieszczony został w załączniku nr 7B do specyfikacji warunków zamówienia. Ważne! Realizacja zamówienia w części 2 uzależniona jest od uzyskania dotacji z programu FENX.03.01 "Transport miejski - autobusy i trolejbusy" - w działaniu 3.1. "Transport Miejski" - tabor autobusowy
Interne Kennung: Autobusy MEGA
Menge: 12 Stück