2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mezinárodní přeprava - kombinovaná
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky (dále jen "VZ") je uzavření rámcové dohody s více dodavateli (maximálně s pěti, minimálně však se dvěma) na poskytnutí služby mezinárodních přeprav techniky, materiálu a osob do prostoru nasazení jednotek rezortu Ministerstva obrany v konkrétní operaci a zpět na vzdálenost od místa nakládky do 15 000 km a podle aktuálních potřeb zadavatele. Na zajištění konkrétních přeprav budou zadávány jednotlivé dílčí VZ podle rámcové dohody, a to na základě tzv. "minitendrů", tj. s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody podle § 132 odst. 3 písm. a) ZZVZ.
Interne Kennung: SpMO 22940/2026-1350
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001