2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu (NAPOJE, HERBATY, TEKSTURY, PUREE, CUKIERNICZE, MROŻONKI)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu z podziałem na osiem części zamówienia: 1) CZĘŚĆ 1: Sukcesywna dostawa mrożonych półfabrykatów 2) CZĘŚĆ 2: Sukcesywna dostawa mrożonych puree 3) CZĘŚĆ 3: Sukcesywna dostawa napojów I 4) CZĘŚĆ 4: Sukcesywna dostawa napojów II 5) CZĘŚĆ 5: Sukcesywna dostawa herbat 6) CZĘŚĆ 6: Sukcesywna dostawa tekstur 7) CZĘŚĆ 7: Sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych I 8) CZĘŚĆ 8: Sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15842300 Süßwaren, 15896000 Tiefkühlprodukte, 15981000 Mineralwasser, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte, 15980000 Alkoholfreie Getränke, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Sukcesywna dostawa mrożonych półfabrykatów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów mrożonych (półfabrykatów) na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o.
Interne Kennung: część 1
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Sukcesywna dostawa mrożonych puree
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów mrożonych (puree) na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o.
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Sukcesywna dostawa napojów I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy napojów na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o.
Interne Kennung: część 3
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Sukcesywna dostawa napojów II
Interne Kennung: część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – Sukcesywna dostawa herbat
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy herbat na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o.
Interne Kennung: część 5
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – Sukcesywna dostawa tekstur
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy tekstur na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o.
Interne Kennung: część 6
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – Sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów cukierniczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o.
Interne Kennung: część 7
Haupteinstufung (cpv): 15842300 Süßwaren
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – Sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych II
Interne Kennung: część 8
591082-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Additional classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products, 15840000 Cocoa; chocolate and sugar confectionery, 15842300 Confectionery, 15896000 Deep-frozen products, 15981000 Mineral water, 15320000 Fruit and vegetable juices, 15980000 Non-alcoholic beverages, 15860000 Coffee, tea and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: część 1
Main classification (cpv): 15896000 Deep-frozen products
Lot: LOT-0002
Internal identifier: część 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: część 3
Main classification (cpv): 15980000 Non-alcoholic beverages
Lot: LOT-0004
Internal identifier: część 4
Additional classification (cpv): 15981000 Mineral water, 15320000 Fruit and vegetable juices
Lot: LOT-0005
Internal identifier: część 5
Main classification (cpv): 15860000 Coffee, tea and related products
Lot: LOT-0006
Internal identifier: część 6
Main classification (cpv): 15890000 Miscellaneous food products and dried goods
Additional classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Lot: LOT-0007
Internal identifier: część 7
Main classification (cpv): 15842300 Confectionery
Lot: LOT-0008
Internal identifier: część 8