591087-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Świadczenie usług w zakresie przygotowywania i dostawy całodziennych posiłków dla pacjentów Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. ZP25/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie przygotowywania i dostawy całodziennych posiłków dla pacjentów Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. ZP25/2026
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest codzienne przygotowanie i dostawa posiłków dla pacjentów Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. w Bytowie na bazie kuchni produkcyjnej i zaplecza gospodarczego Wykonawcy. Realizacja zamówienia odbywać się będzie w systemie ciągłym obejmującym pracę w soboty, niedziele i dni świąteczne. 4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4.3. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na zasadach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik do SWZ. Przedmiotem postępowania jest pełen zakres, zarówno gwarantowany, jak i opcjonalny
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na zasadach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik do SWZ. Przedmiotem postępowania jest pełen zakres, zarówno gwarantowany, jak i opcjonalny, minimalny poziom zamówienia – wynosi 80% łącznej wartości Umowy, która zostanie zrealizowana w okresie obowiązywania Umowy, wartość zamówienia obejmująca opcję – wynosi 20% łącznej wartości Umowy, która może, ale nie musi zostać zrealizowana w okresie obowiązywania Umowy.