2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym na linii komunikacyjnej Konin-Turek wraz z kursami powrotnymi
Beschreibung: Zamiarem zamawiającego jest bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, o którym mowa w art. 19 ust. 1 pkt 3 w związku z art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym, tj. w przypadku, gdy średnia wartość roczna przedmiotu umowy jest mniejsza niż 1 000 000 euro lub świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego dotyczy świadczenia tych usług w wymiarze mniejszym niż 300 000 kilometrów rocznie. Do bezpośredniego zawarcia umowy nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2026, poz. 793 z pón. zm.), z wyłączeniem art. 36 tej ustawy (art. 22 ust. 9 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym).
Interne Kennung: DT-IV.8050.1.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zamiarem zamawiającego jest bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, o którym mowa w art. 19 ust. 1 pkt 3 w związku z art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym, tj. w przypadku, gdy średnia wartość roczna przedmiotu umowy jest mniejsza niż 1 000 000 euro lub świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego dotyczy świadczenia tych usług w wymiarze mniejszym niż 300 000 kilometrów rocznie. Do bezpośredniego zawarcia umowy nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2026, poz. 793 z pón. zm.), z wyłączeniem art. 36 tej ustawy (art. 22 ust. 9 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym). Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, na której będą wykonywane przewozy: linia komunikacyjna: Konin – Turek (wraz z kursami powrotnymi w relacji Turek – Konin). Rodzaj transportu: usługi transportu autobusowego: regionalne. Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym: sierpień 2027 r.