2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: De aanbesteding heeft als doel één accountant te contracteren voor de wettelijke jaarrekeningcontrole, assurance en specifieke controleverklaringen. Daarnaast vervult de accountant een natuurlijke adviesfunctie en draagt hij bij aan versterking van de governance en interne beheersing. € 1.224.000,-
Interne Kennung: RIJAD2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212100 Buchprüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: aanvullende accountants- en advieswerkzaamheden
2. Procedure
Procedure
Title: Accountantsdiensten
Internal identifier: RIJAD2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79212300 Statutory audit services
Additional classification (cpv): 79212100 Financial auditing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Accountantsdiensten
Identificador interno: RIJAD2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79212300 Servicios de auditoría legal de cuentas
Clasificación adicional (cpv): 79212100 Servicios de auditoría financiera
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: