See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van persoonlijke beschermingsmiddelen en werkkledij
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van persoonlijke beschermingsmiddelen en werkkledij
Interne Kennung: ISVAG - 2025/167
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ISVAG - 2025/167 - 1
Beschreibung: Perceel 1: De raamovereenkomst voor de levering van persoonlijke beschermingsmiddelen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ISVAG - 2025/167 - 2
Beschreibung: Perceel 2: De raamovereenkomst voor de levering van werkkledij
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ISVAG - 2025/167 - 3
Beschreibung: Perceel 3: De raamovereenkomst voor de levering van veiligheidsschoenen
Interne Kennung: 3