591135-2026 - Auftragsänderung
Slowakei – Computeranlagen und Zubehör – DNS 1_BEŽNÉ IKT, HARDVÉR A SPOTREBNÝ IKT MATERIÁL PRE POTREBY UNIVERZITY SV. CYRILA A METODA V TRNAVE
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS 1_BEŽNÉ IKT, HARDVÉR A SPOTREBNÝ IKT MATERIÁL PRE POTREBY UNIVERZITY SV. CYRILA A METODA V TRNAVE
Beschreibung: Predmetom zákaziek zadávaných v dynamickom nákupnom systéme (ďalej ako „DNS“) je najmä nákup a dodávka vybraného sortimentu: BEŽNÉ IKT, HARDVÉR A SPOTREBNÝ IKT MATERIÁL, ktoré sú bežne dostupné na trhu, zaradené podľa Spoločného slovníka obstarávania (CPV): Počítače, monitory, notebooky, tablety, tlačiarne, USB pamäte, PC komponenty, periférne zariadenia, dataprojektory)
Interne Kennung: 807/2141/2025/UCM
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30216000 Magnetische oder optische Leser, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30232000 Peripheriegeräte, 30232100 Drucker und Plotter, 30233100 Computerspeichereinheiten, 30234000 Speichermedien, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 38652120 Videoprojektoren, 30214000 Arbeitsplätze, 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001