591138-2026 - Ergebnis
Tschechien – Elektronenmikroskope – Dodávka skenovacího elektronového mikroskopu s ultra vysokým rozlišením
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka skenovacího elektronového mikroskopu s ultra vysokým rozlišením
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky dodávka skenovacího elektronového mikroskopu s ultra vysokým rozlišením, vybaveného EDS systémem a integrovaným systémem pro automatickou mineralogickou analýzu, určený pro pokročilé materiálové analýzy v archeologii a přírodních vědách. Požadavky zadavatele na tuto dodávku jsou rozepsány obecně s ohledem na objektivní důvody potřeb v příloze č. 1 (Technická specifikace a minimální technické požadavky) i v příloze č. 4 (Obchodní podmínky). V rámci soutěže a následného plnění podle uzavřené Smlouvy proběhnou za účelem ověření požadavků testovací fáze, a sice: a) Test (i) – v souladu s §104 písm. b) Zákona (úspěšné výsledky zkoušel vzorků) -úspěšné testy jsou podmínkou pro uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem, a to na typově shodném zařízení (ověření parametrů před podpisem smlouvy); b) Test (ii) - do 7 měsíců od účinnosti smlouvy (ověření u dodavatele za účasti zadavatele); c) Test (iii) - po instalaci přístroje v místě plnění. Vždy v souladu zejm. s přílohami č. 3 a 4.
Interne KennungP25V00000081
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38511000 Elektronenmikroskope
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 Zákona v případě ukončení smluvního vztahu s vybraným dodavatelem vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to jeho nahrazením účastníkem zadávacího řízení, který se podle výsledku hodnocení nabídek umístil jako druhý, resp. další v pořadí, budou-li splněny podmínky dle bodu 7.3 zadávací dokumentace.