2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup síťových prvků
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky podle této zadávací dokumentace je dodávka síťových prvků specifikovaných v příloze č. 2 zadávací dokumentace. Součástí plnění předmětu VZ je také zajištění softwarové podpory (aktualizace firmware, bezpečnostních aktualizací a přístup k technické podpoře) po dobu 60 měsíců od převzetí plnění.
Interne Kennung: 06752/2026-ERU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48219500 Switch- oder Router-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změny ceny, ale to pouze v případě změny zákonné úpravy sazby DPH nastalé v době od podpisu smlouvy do doby odevzdání a převzetí zboží.