See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transzkat.pulm. és bi-cavalis billentyűrendsz.
Beschreibung: Transzkatéteres pulmonalis és bi-cavalis billentyűrendszer, valamint mitraclip és triclip beszerzése kihelyezett áruraktár üzemeltetésével 4 részben, összesen 35 db/24 hó mennyiségben a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező Műszaki Leírásban részletesen meghatározottak szerint Ajánlatkérő a részeként előírt alapmennyiség 70 % lehívására vállal kötelezettséget. A kihelyezett áruraktár üzemeltetésére vonatkozó részletes feltételeket a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező szerződéstervezet tartalmazza. Ajánlattevő az ajánlatban nyilatkozni köteles a kihelyezett áruraktár létesítése feltételeinek elfogadásáról. A nyilatkozat – adott esetben hiánypótlási felhívást követő - hiányában az ajánlat érvénytelen.
Vorherige Bekanntmachung: 274177-2026
Interne Kennung: EKR000498092026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182220 Herzklappen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Transzkatéteres pulmonalis billentyűrendszer
Beschreibung: Transzkatéteres pulmonalis billentyűrendszer beszerzése 10 db/24 hó mennyiségben a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező Műszaki Leírásban részletesen meghatározottak szerint. A beszerzés tárgyának meghatározása a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdés rendelkezésének figyelembevételével történt a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében. Ajánlatkérő a megnevezett termékekkel (és gyártmányokkal) egyenértékű teljesítést elfogad. Kétség esetén az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevőt terheli.
Interne Kennung: EKR000498092026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő a teljesítés során a felhívás 5.1. (BT-24) pontjában meghatározott mennyiség (az egységár vagy más szerződéses feltételek módosítása nélkül) +30%-ának megfelelő mértékben opció lehetőségét köti ki. Ajánlatkérő a nyertes ajánlatban rögzített áron jogosult gyakorolni opciós jogát a szerződés időtartama alatt. Ajánlatkérő döntésétől függően az opcionális mennyiség igénybevételére a szerződés időtartama alatt bármikor sor kerülhet. Az opció Ajánlatkérő számára (megrendelési) lehívási kötelezettséget nem jelent. Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget arra, hogy az opciós jog alapján a teljes opciós mennyiséget lehívja. Az opcióra vonatkozó további részletes feltételeket a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező Szerződéstervezet tartalmazza. Ajánlatkérő felhívja Ajánlattevők figyelmét, hogy a Kbt. 73. § (1) bekezdés n) pontja alapján érvénytelenné nyilvánítja az ajánlatot, ha ajánlattevő ajánlatában úgy nyilatkozik, hogy az opciós mennyiséget nem biztosítja. Tárgyi közbeszerzési eljárás a gyógyszerek és orvostechnikai eszközök közbeszerzésének sajátos szabályairól szóló 16/2012. (II.16.) Kormány rendelet hatálya alá tartozik.
Los: LOT-0002
Titel: Transzkatéteres bi-cavalis billentyűrendszer
Beschreibung: Transzkatéteres bi-cavalis billentyűrendszer beszerzése 5 db/24 hó mennyiségben a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező Műszaki Leírásban részletesen meghatározottak szerint A beszerzés tárgyának meghatározása a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdés rendelkezésének figyelembevételével történt a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében. Ajánlatkérő a megnevezett termékekkel (és gyártmányokkal) egyenértékű teljesítést elfogad. Kétség esetén az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevőt terheli.
Interne Kennung: EKR000498092026/2
Los: LOT-0003
Titel: Mitralis regurg.kat.megold.alkalm.csipesz rendszer
Beschreibung: Mitralis regurgitáció katéteres megoldására alkalmas csipesz rendszer beszerzése, 15 db/24 hó mennyiségben a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező Műszaki Leírásban részletesen meghatározottak szerint A beszerzés tárgyának meghatározása a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdés rendelkezésének figyelembevételével történt a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében. Ajánlatkérő a megnevezett termékekkel (és gyártmányokkal) egyenértékű teljesítést elfogad. Kétség esetén az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevőt terheli.
Interne Kennung: EKR000498092026/3
Los: LOT-0004
Titel: Tricuspid.regurg.kat.megold.alkalm.csipesz rendsze
Beschreibung: Tricuspidalis regurgitáció katéteres megoldására alkalmas csipesz rendszer beszerzése 5 db/24 hó mennyiségben a Közbeszerzés Dokumentáció részét képező Műszaki Leírásban részletesen meghatározottak szerint. A beszerzés tárgyának meghatározása a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdés rendelkezésének figyelembevételével történt a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében. Ajánlatkérő a megnevezett termékekkel (és gyártmányokkal) egyenértékű teljesítést elfogad. Kétség esetén az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevőt terheli.
Interne Kennung: EKR000498092026/4