59116-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Rámcová dohoda na diagnostiku mostů, propustků a zpracování hlavních, I. hlavních a mimořádných prohlídek mostních objektů, zatěžovacích zkoušek mostů 2022
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na diagnostiku mostů, propustků a zpracování hlavních, I. hlavních a mimořádných prohlídek mostních objektů, zatěžovacích zkoušek mostů 2022
BeschreibungNa základě Rámcové dohody bude zadavatel zadávat účastníkům Rámcové dohody jednotlivé dílčí zakázky na služby na diagnostické průzkumy betonových a ocelových mostů včetně kontroly protikorozní ochrany, propustků a zpracování hlavních, I. hlavních a mimořádných mostních prohlídek, geodetických měření včetně výpočtů zatížitelnosti a dále též vyhotovení statických zatěžovacích zkoušek pro betonové a ocelové mosty (dále jen ,,diagnostické průzkumy mostů") dle aktuálních potřeb zadavatele
Interne Kennung01ST-000971
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001