See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - II za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Beschreibung: Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - II za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Interne Kennung: 1.2.A.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Grupa predmeta nabave 82
Beschreibung: Ostali lijekovi
Interne Kennung: 1.2.A.1-2
Los: LOT-0004
Titel: Grupa predmeta nabave 84
Interne Kennung: 1.2.A.1-4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa predmeta nabave 85
Interne Kennung: 1.2.A.1-5
Los: LOT-0006
Titel: Grupa predmeta nabave 86
Interne Kennung: 1.2.A.1-6
Los: LOT-0008
Titel: Grupa predmeta nabave 88
Interne Kennung: 1.2.A.1-8
Los: LOT-0009
Titel: Grupa predmeta nabave 89
Interne Kennung: 1.2.A.1-9
Los: LOT-0010
Titel: Grupa predmeta nabave 90
Interne Kennung: 1.2.A.1-10
Los: LOT-0012
Titel: Grupa predmeta nabave 92
Interne Kennung: 1.2.A.1-12
Los: LOT-0015
Titel: Grupa predmeta nabave 95
Interne Kennung: 1.2.A.1-15
Los: LOT-0017
Titel: Grupa predmeta nabave 97
Interne Kennung: 1.2.A.1-17
Los: LOT-0018
Titel: Grupa predmeta nabave 98
Interne Kennung: 1.2.A.1-18
Los: LOT-0024
Titel: Grupa predmeta nabave 103
Interne Kennung: 1.2.A.1-24
Los: LOT-0026
Titel: Grupa predmeta nabave 105
Interne Kennung: 1.2.A.1-26
Los: LOT-0027
Titel: Grupa predmeta nabave 106
Interne Kennung: 1.2.A.1-27
Los: LOT-0029
Titel: Grupa predmeta nabave 108
Interne Kennung: 1.2.A.1-29
Los: LOT-0030
Titel: Grupa predmeta nabave 109
Interne Kennung: 1.2.A.1-30
Los: LOT-0031
Titel: Grupa predmeta nabave 110
Interne Kennung: 1.2.A.1-31
Los: LOT-0032
Titel: Grupa predmeta nabave 111
Interne Kennung: 1.2.A.1-32
Los: LOT-0033
Titel: Grupa predmeta nabave 112
Interne Kennung: 1.2.A.1-33
Los: LOT-0034
Titel: Grupa predmeta nabave 113
Interne Kennung: 1.2.A.1-34
Los: LOT-0037
Titel: Grupa predmeta nabave 116
Interne Kennung: 1.2.A.1-37
Los: LOT-0039
Titel: Grupa predmeta nabave 118
Interne Kennung: 1.2.A.1-39
Los: LOT-0040
Titel: Grupa predmeta nabave 119
Interne Kennung: 1.2.A.1-40
Los: LOT-0041
Titel: Grupa predmeta nabave 120
Interne Kennung: 1.2.A.1-41
Los: LOT-0042
Titel: Grupa predmeta nabave 121
Interne Kennung: 1.2.A.1-42
Los: LOT-0044
Titel: Grupa predmeta nabave 123
Interne Kennung: 1.2.A.1-44
Los: LOT-0045
Titel: Grupa predmeta nabave 124
Interne Kennung: 1.2.A.1-45
Los: LOT-0047
Titel: Grupa predmeta nabave 126
Interne Kennung: 1.2.A.1-47
Los: LOT-0049
Titel: Grupa predmeta nabave 128
Interne Kennung: 1.2.A.1-49
Los: LOT-0060
Titel: Grupa predmeta nabave 139
Interne Kennung: 1.2.A.1-60
Los: LOT-0061
Titel: Grupa predmeta nabave 140
Interne Kennung: 1.2.A.1-61
Los: LOT-0062
Titel: Grupa predmeta nabave 141
Interne Kennung: 1.2.A.1-62
Los: LOT-0066
Titel: Grupa predmeta nabave 144
Interne Kennung: 1.2.A.1-66
Los: LOT-0069
Titel: Grupa predmeta nabave 147
Interne Kennung: 1.2.A.1-69
Los: LOT-0070
Titel: Grupa predmeta nabave 148
Interne Kennung: 1.2.A.1-70
Los: LOT-0076
Titel: Grupa predmeta nabave 154
Interne Kennung: 1.2.A.1-76
Los: LOT-0079
Titel: Grupa predmeta nabave 157
Interne Kennung: 1.2.A.1-79
Los: LOT-0080
Titel: Grupa predmeta nabave 158
Interne Kennung: 1.2.A.1-80