2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka sonografické techniky – UROL – 2026
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nové (nikoliv repasované) sonografické techniky (přístroj, sondy, příslušenství apod.) dle specifikace uvedené v této zadávací dokumentaci pro Urologickou kliniku (UROL) Fakultní nemocnice Plzeň (FN Plzeň), včetně následného provádění BTK a dalších opakovaných servisních činností po záruční době po dobu předpokládané životnosti přístroje (8 let). Podrobnější popis je uveden v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 26/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001