591197-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie projektu wykonawczego, wykonanie, dostarczenie oraz montaż elementów wystaw stałych i czasowych, wraz opracowaniem i wdrożeniem kontentu multimedialnego, dostawą i montażem sprzętu audiowizualnego oraz dostawą i montażem kompleksowego oświetlenia w formule zaprojektuj i wybuduj w budynku Muzeum Archeologicznego w Krakowie.
Beschreibung1.Przedmiotem postępowania i zamówienia jest kompleksowa realizacja wystaw stałych i czasowych w ramach zadania inwestycyjnego pt. „Dawny klasztor – byłe więzienie – nowoczesne muzeum. Adaptacja zabytkowej siedziby Muzeum Archeologicznego w Krakowie do współczesnych standardów na 175 rocznicę powstania instytucji” na podstawie zatwierdzonej koncepcji ekspozycji. 2.Zamówienie realizowane jest w ramach projektu: pn. „Dawny klasztor – byłe więzienie – nowoczesne muzeum. Adaptacja zabytkowej siedziby Muzeum Archeologicznego w Krakowie do współczesnych standardów na 175 rocznicę powstania instytucji" – projekt dofinansowany ze środków UE w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko (FEnIKS) 2021-2027. 3. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku A do SWZ oraz w załącznikach do Opisu przedmiotu zamówienia. 4. Zgodnie z art. 310 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne KennungDA-271-5/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32322000 Multimediaausrüstung, 30231300 Bildschirme, 32500000 Fernmeldebedarf, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 32342400 Akustische Geräte, 32342412 Lautsprecherboxen, 38652120 Videoprojektoren, 38653400 Leinwände, 32521000 Fernmeldekabel, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001