591204-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Pořízení analytického software pro bezpečnostní kamery
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení analytického software pro bezpečnostní kamery
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka analytického software pro bezpečnostní kamery zadavatele a souvisejícího hardware vybavení dle technické specifikace, která je přílohou č. 1 zadávací dokumentace, a to za účelem provedení upgradu stávajícího systému zadavatele a dalších činností specifikovaných v příloze č. 3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung49/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001