591209-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Realizacja zadań ochronnych określonych w planie ochrony rezerwatu przyrody „Kurze Grzędy”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizacja zadań ochronnych określonych w planie ochrony rezerwatu przyrody „Kurze Grzędy”
Beschreibung„Realizacja zadań ochronnych określonych w planie ochrony rezerwatu przyrody „Kurze Grzędy” w ramach Projektu pn. „Lasy dla mokradeł – ochrona siedlisk hydrogenicznych na obszarach cennych przyrodniczo” w ramach działania FENX.01.05 Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury priorytetu FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027”
Interne KennungSA.270.6.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001