2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie procedur medycznych, polegających na udzielaniu całodobowych świadczeń zdrowotnych w zakresie opisu badań radiologicznych w oparciu o teleradiologię polegającą na opisywaniu badań obrazowych (RTG, TK) wykonanych przez Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie i przekazywanych w drodze transmisji danych przy użyciu systemu teleradiologii
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest wykonywanie procedur medycznych, polegających na udzielaniu całodobowych świadczeń zdrowotnych w zakresie opisu badań radiologicznych w oparciu o teleradiologię polegającą na opisywaniu badań obrazowych (RTG, TK) wykonanych przez Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie os. Na Skarpie 66, 31-913 Kraków i przekazywanych w drodze transmisji danych przy użyciu systemu teleradiologii do Przyjmującego zamówienie oraz zwrotnym przekazaniu tą drogą wykonanych opisów badań z dostępem 24 godzinnym na dobę przez 7 dni w tygodniu, w każdy dzień tygodnia, w tym dni wolne od pracy oraz święta.
Interne Kennung: Konkurs na świadczenia zdrowotne - teleradiologia DO-4240-3/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: projekt zamówienia niefinansowany z funduszy UE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001