2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie 'ACCU-project' Saksen Weimar Arnhem
Beschreibung: Als onderdeel van de voorbereiding op een mogelijke aanbesteding organiseert de gemeente Arnhem een marktconsultatie. Met deze consultatie beoogt de gemeente Arnhem inzicht te verkrijgen in de mogelijkheden die de markt biedt voor het Ontwerp en realisatie van de seizoensgebonden warmteopslag in de bunker. Tevens wil de gemeente kennisnemen van relevante marktontwikkelingen, innovaties en aandachtspunten die van invloed kunnen zijn op de opdracht. Onbekend
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09324000 Fernheizung, 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Als onderdeel van de voorbereiding op een mogelijke aanbesteding organiseert de gemeente Arnhem een marktconsultatie. Met deze consultatie beoogt de gemeente Arnhem inzicht te verkrijgen in de mogelijkheden die de markt biedt voor het Ontwerp en realisatie van de seizoensgebonden warmteopslag in de bunker. Tevens wil de gemeente kennisnemen van relevante marktontwikkelingen, innovaties en aandachtspunten die van invloed kunnen zijn op de opdracht.
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45232140 Trabajos de construcción de redes de calefacción urbana
Clasificación adicional (cpv): 09324000 Calefacción a larga distancia, 71314300 Servicios de consultoría en rendimiento energético
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1