2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien bermen, sloten en waterpartijen en knippen hagen 2027-2030
Beschreibung: Maaien bermen, sloten en waterpartijen en knippen hagen 2027-2030 Het budget dat voor deze aanbesteding beschikbaar is, is mogelijk niet toereikend om alle in het bestek aangegeven werkzaamheden uit te voeren. De gemeente zal keuzes moeten maken. De gemeente verwacht maximaal € 4.500.000 uit te geven in de komende vier jaar aan omschreven werkzaamheden.
Interne Kennung: 1079664
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Maaien bermen, sloten en waterpartijen en knippen hagen 2027-2030
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Raamovereenkomst 4 jaar, daarna één maal met twee jaar te verlengen. De gemeente kiest bewust voor een langere contractduur vanuit volgende motivaties: 1. Duurzaam en proactief beheer op de lange termijn; 2. Verwachtingen van burgers en het opbouwen van vertrouwen; 3. Efficiëntie en innovatie binnen het onderhoudsproces; 4. Versterking van het beheer met oog voor biodiversiteit en klimaatadaptatie.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 1079664
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77300000 Horticultural services
Additional classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 77300000 Horticultural services
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 1079664
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77300000 Servicios hortícolas
Clasificación adicional (cpv): 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 77300000 Servicios hortícolas
Opciones: