591269-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Miejskiej Legionowo wraz z usługą bilansowania handlowego oraz odkupem energii elektrycznej wytworzonej w instalacjach OZE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Miejskiej Legionowo wraz z usługą bilansowania handlowego oraz odkupem energii elektrycznej wytworzonej w instalacjach OZE
BeschreibungA 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej wraz ze sprzedażą energii elektrycznej z OZE oraz usługą bilansowania handlowego na potrzeby Gminy Miejskiej Legionowo. 2. Szacunkowa ilości energii objętej zakupem przez Zamawiającego w okresie 24 miesięcy to 2 088 395 kWh (2,09 Gwh): 1) Taryfa C11 – 116 904 kWh, 2) Taryfa C12A – 306 kWh, 3) Taryfa C12b – 1 717 304 kWh, 4) Taryfa C21 – 190 830 kWh, 5) Taryfa G 11 – 63 051 kWh. 3. Wykaz obiektów Urzędu objętych umową został określony w załączniku nr 1 do projektu umowy Rit.272.(nr).2026. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 11.A oraz umowa stanowiąca załącznik nr 10.A do SWZ). B 5. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do punktu poboru energii elektrycznej zamawiającego wraz ze sprzedażą energii elektrycznej z OZE oraz usługą bilansowania handlowego. 6. Szacunkowa ilości energii objętej zakupem przez Zamawiającego w okresie 24 miesięcy – 1 700 000 kWh (1700 MWh / 1,70 Gwh): 1) Taryfa C21 – 1 500 000 kWh, 2) Taryfa C11 – 200 000 kWh. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 11.B oraz umowa stanowiąca załącznik nr 10.B do SWZ).
Interne KennungRz.271.40.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Trybem udzielenia zamówienia jest przetarg nieograniczony, zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Ustawa będzie dalej w skrócie nazywana „ustawą Pzp”. 2. Opis postępowania zamawiającego na etapie dokonywania oceny spełnienia warunków udziału i braku podstaw do wykluczenia w niniejszym postępowaniu: 1) Etap I – Zamawiający mając na względzie uprawnienie nadane treścią art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2) Etap II – Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
LosLOT-0001