See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zawarcie Umów Realizacyjnych na dostawy zespołów baterii akumulatorów otwartych dla PGE Energetyka Kolejowa Operator Sp. z o.o.
Beschreibung: Zawarcie Umów Realizacyjnych na dostawy zespołów baterii akumulatorów otwartych dla PGE Energetyka Kolejowa Operator Sp. z o.o. z podziałem na 10 części zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31431000 Bleiakkumulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze, 31155000 Wechselrichter, 31153000 Gleichrichter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do RPZ PKP Stara
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do RPZ PKP Stara
Haupteinstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do PT Babiak Stara
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do PT Babiak Stara
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do PT Łódź Olechów
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do PT Łódź Olechów
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do PT Zgierz
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do PT Zgierz
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do PT Głowno
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do PT Głowno
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do PT Kłodawa
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do PT Kłodawa
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do PT Piotrków Kujawski
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do PT Piotrków Kujawski
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do RPT Olechów
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do RPT Olechów
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do PT Kutno Azory
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do PT Kutno Azory
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do PT + KS B1 PT Płock Radziewie
Beschreibung: Dostawa zespołu zasilającego nN (baterie otwarte) do PT + KS B1 PT Płock Radziewie