591288-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Odpočinková zóna Cidlina - činnost TDS a koordinátora BOZP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdpočinková zóna Cidlina - činnost TDS a koordinátora BOZP
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění výkonu činnosti technického dozoru stavebníka (TDS) a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) v rámci realizace veřejné zakázky na stavební akce Odpočinková zóna Cidlina, která je zveřejněna na profilu města Jičín: Odkaz na veřejnou zakázku: Odpočinková zóna Cidlina Předmětem veřejné zakázky na stavební práce jsou stavební práce spočívající ve vytvoření parku, veřejné odpočinkové zóny – parku podél řeky Cidliny v Jičíně. Jedná se o rozlehlou dosud nezastavěnou plochu podél řeky Cidliny v Jičíně, která bude zpřístupněna cestami (asfaltovými a mlatovými), herními prvky a sportovní vybaveností. Směrem od severu území k jihu bude park přecházet od městského po krajinný. V jižní části budou více koncentrovány sportovní aktivity (skatepark, pumptrack, sáňkovací kopec). Zejména tyto stavební objekty: - Terénní úpravy SO.00 - Vodovodní přípojka SO 01 - Úpravy koryta řeky SO 02 - Cesty a zpevněné povrchy (asfaltové cesty, mlatové cesty a povrchy) SO 101, 102 - Lávky (Severní lávka, jižní lávka) SO 202, 202 - Veřejné osvětlení SO 05 - Sportoviště a herní prvky (Skatepark + Pumptrack + Sáňkovací kopec + Hřiště a herní prvky) SO 06 - Vegetační úpravy SO 07 - Mobiliář SO 08 - Odvodnění skateparku Projektové dokumentace v podrobnostech prováděcí dokumentace: ODPOČINKOVÁ ZÓNA CIDLINA, projektant: Till Rehwaldt - Rehwaldt Landscape Architects (zahraniční fyzická osoba), Charlese de Gaulla 629/5, 160 00 Praha 6 – Bubeneč, IČO 07699239, hlavní architekt: Dip.-Ing. Till Rehwaldt, ČKA 126/R. DPS – Odvodnění skateparku Jičín, generální zpracovatel: TIMAO s.r.o., (technická infrastruktura města a obcí), Pod Beránkou 2465/7, 160 00 Praha 6 – Dejvice, IČO 05089425. PD Technická vybavenost a komunikace Pod Koželuhy - Jičín; IO.04. - Kanalizace srážková", projektant: Ateliér Zídka, architektonická kancelář, spol. s r.o., Jižní 870/2, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové, IČO 47469218. PD Zázemí pro veřejnost, zpracované Ing. arch. Janem Remešem, IČO 07989342, Tyršova 233, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách této zadávací dokumentace zejm. v příloze popis činností příkazníka a v příkazní smlouvě.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1