2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31197229 Projectbeheersing Multiproject Afsluitdijk
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het verkrijgen van een contract met een enkele partij die in staat is om projectmanagementdiensten te leveren voor de resterende duur van het project van De Afsluitdijk’ en alle teams binnen dit multi-team project. Deze diensten zouden noodzakelijk zijn tot ten minste 2030 met mogelijkheden voor verlenging. Omdat De Afsluitdijk een project is met meerdere teams die niet allemaal tegelijkertijd lopen is flexibiliteit in het PB-contract gewenst. Om deze reden komt er een basis contract en zal hier aanvullend per betrokken team opties op benut worden om per team passend maatwerk te leveren. De te leveren diensten omvat de volgende disciplines binnen projectbeheersing: 1. Stuur en verantwoordingsinformatie 2. Scopemanagement 3. Planningsmanagement 4. Kansen en risicomanagement 5. Kwaliteitsmanagement 6. Capaciteitsmanagement inclusief inhuur Zie korte beschrijving
Interne Kennung: 31197229
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het verkrijgen van een contract met een enkele partij die in staat is om projectmanagementdiensten te leveren voor de resterende duur van het project van De Afsluitdijk’ en alle teams binnen dit multi-team project. Deze diensten zouden noodzakelijk zijn tot ten minste 2030 met mogelijkheden voor verlenging. Omdat De Afsluitdijk een project is met meerdere teams die niet allemaal tegelijkertijd lopen is flexibiliteit in het PB-contract gewenst. Om deze reden komt er een basis contract en zal hier aanvullend per betrokken team opties op benut worden om per team passend maatwerk te leveren. De te leveren diensten omvat de volgende disciplines binnen projectbeheersing: 1. Stuur en verantwoordingsinformatie 2. Scopemanagement 3. Planningsmanagement 4. Kansen en risicomanagement 5. Kwaliteitsmanagement 6. Capaciteitsmanagement inclusief inhuur
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uitbreiding van scope met het project "Vervanging draaibruggen Kornwerderzand". Zie hiervoor de aanbestedingsleidraad.