See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Igaunijas un Lietuvas iedzīvotāju alkoholisko dzērienu iegādes paradumu Latvijā pētījuma veikšana
Beschreibung: Igaunijas un Lietuvas iedzīvotāju alkoholisko dzērienu iegādes paradumu Latvijā pētījuma veikšana
Interne Kennung: SPKC 2026/10/ESF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73300000 Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ja pakalpojuma realizācijas laikā ir izlietoti līgumā paredzētie finanšu līdzekļi krīzes komunikācijas nodrošināšanai, bet pasūtītājam objektīvu iemeslu dēļ nepieciešams turpināt vai uzsākt jaunu krīzes komunikāciju, tad šādā gadījumā līguma summu palielina tādā apmērā, kas ļauj efektīvi nodrošināt krīzes komunikāciju, bet ne vairāk kā 3% no līguma sākotnējās summas.