2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa realizacji konferencji pt. "VI Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance".
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa realizacji konferencji pt. "VI Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance" w dniu 9 i 10 listopada 2026 r. w formie stacjonarnej, z transmisją online wybranych części wydarzenia w dniach 9 - 10 listopada 2026 r. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.261.50.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa usługa realizacji konferencji pt. "VI Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa realizacji konferencji pt. "VI Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance" w dniu 9 i 10 listopada 2026 r. w formie stacjonarnej, z transmisją online wybranych części wydarzenia w dniach 9 - 10 listopada 2026 r. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Umowa zostaje zawarta na okres 3 miesięcy, licząc od dnia jej podpisania przez ostatnią ze Stron. Zamawiający planuje, że wydarzenie odbędzie się w dniach 9 – 10 listopada 2026 r. w formie stacjonarnej, z transmisją online wybranych części wydarzenia w dniach 9 - 10 listopada 2026 r.