See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servers & storage
Beschreibung: De Universiteit en de Hogeschool van Amsterdam (UvA/HvA) hebben behoefte aan servers en storage en bijbehorende support en licenties en doorlopen hiervoor deze Europese aanbesteding.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare aanbestedingsprocedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servers & Storage ICTS
Beschreibung: De Universiteit en de Hogeschool van Amsterdam (UvA/HvA) hebben behoefte aan servers en storage en bijbehorende support en licenties en doorlopen hiervoor deze Europese aanbesteding. Dit onderdeel beslaat het perceel Servers & Storage ICTS.
Los: LOT-0002
Titel: Servers & Storage FNWI
Beschreibung: De Universiteit en de Hogeschool van Amsterdam (UvA/HvA) hebben behoefte aan servers en storage en bijbehorende support en licenties en doorlopen hiervoor deze Europese aanbesteding. Dit onderdeel beslaat het perceel Servers & Storage FNWI.
591323-2025 - Mededinging
Nederland – Servers – Servers & storage
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Servers & storage
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbestedingsprocedure
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 48820000 Servers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Servers & Storage ICTS
Perceel: LOT-0002
Titel: Servers & Storage FNWI