See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Missiekritische portofonie voor crisisorganisatie en dijkbewaking
Beschreibung: Missiekritische portofonie voor crisisorganisatie en dijkbewaking De overeenkomst behelst: 1) Toegang tot een landelijk netwerk voor de infrastructuur van portofonie op basis van abonnementen. 2) Levering van portofoons en mobilofoons en meldkamer applicatie, op basis van huur. 3) Levering van accessoires t.b.v. de communicatiemiddelen als bedoeld in 2, op basis van koop. WSRL maakt op dit moment gebruik van het missiekritische Entropia TETRA netwerk.en wil dit ook de komende 4 jaar (met de optie om de overeenkomst 3 keer met 2 jaar te kunnen verlengen) blijven gebruiken voor de crisisorganisatie als ook voor de dijkbewaking. De overeenkomst gaat in op 1 sepetember 2025.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64214000 Spezielle Telefonnetzdienste für Geschäftsanwendungen
5. Los
Los: LOT-0000