591347-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen – TR 110/22 kV Praha – PRAŽAČKA, rozšíření zapouzdřené rozvodny 110 kV - dodávka nového pole AEA 08 rozváděče 123 kV
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTR 110/22 kV Praha – PRAŽAČKA, rozšíření zapouzdřené rozvodny 110 kV - dodávka nového pole AEA 08 rozváděče 123 kV
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka plynem izolovaného rozváděče 123 kV v zapouzdřeném provedení, dva systémy přípojnic, a to v rozsahu jednoho pole, které bude provozováno pod označením AEA 08 (pole č.08), a to pro transformovnu 110/22 kV Praha - PRAŽAČKA. Bližší specifikace v ZD.
Interne KennungRozšíření rozvodny PRAŽAČKA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
5. Los
LosLOT-0001