2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst (4j) periodieke schoonmaak in zes kazernes van Brandweer zone Kempen
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Raamovereenkomst periodieke schoonmaak in zes kazernes van Brandweer zone Kempen voor maximaal 4 jaar. Plaatsen van dienstverlening: Kazerne Balen: Vredelaan 2, 2490 Balen Kazerne Grobbendonk: Vaartkom 3, 2280 Grobbendonk Kazerne Herentals: Oud-Strijderslaan 1, 2200 Herentals Kazerne Herenthout: Itegemsesteenweg 128, 2270 Herenthout Kazerne Mol: Ambachtsstraat 18, 2400 Mol Kazerne Westerlo: de Merodedreef 13, 2260 Westerlo
Interne Kennung: PPP178-450/5032/2025/042-R-BZK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/042-R-BZK_1