591365-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa serwera GPU wraz montażem i instalacją, gwarancją oraz wsparciem technicznym
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwera GPU wraz montażem i instalacją, gwarancją oraz wsparciem technicznym
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera GPU wraz montażem i instalacją, gwarancją oraz wsparciem technicznym. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE. L. z 2014 r. Nr 229, str. 1 z późn. zm.) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 7 do Formularza oferty. 9. Dostawa serwera GPU wraz z Oprogramowaniem, montaż oraz przekazanie Dokumentacji, w tym dokumentacji powykonawczej, oraz pozostałych danych i dokumentów - w maksymalnym terminie do 60 dni od dnia zawarcia Umowy nie później niż do dnia 15.12.2026 r; 10. Zapewnienie Gwarancji dla Urządzenia na okres 60 miesięcy od dnia odbioru wskazanego w podpisanym przez Strony Protokole Odbioru Końcowego; 11. Zapewnienie Wsparcia Technicznego dla Oprogramowania na okres 60 miesięcy od dnia odbioru wskazanego w podpisanym przez Strony Protokole Odbioru Końcowego. 12. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, na potwierdzenie zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w Rozdziale II SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowe informacje dot. składanych przedmiotowych środków dowodowych określone zostały w pkt 6 Rozdziału I SWZ.
Interne KennungCOI-ZAK.262.36.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa serwera GPU wraz montażem i instalacją, gwarancją oraz wsparciem technicznym.
Beschreibungzgodnie z OPZ