591372-2026 - Wettbewerb
Schweden – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Drift av Vårdbostäderna Berga och Kärna
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drift av Vårdbostäderna Berga och Kärna
Beschreibung: Linköpings kommun bjuder in idéburna organisationer att lämna anbud i den reserverade upphandlingen avseende Drift av Vårdbostäderna Berga och Kärna, i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Anbudsgivning samt all kommunikation avseende upphandlingen sker via upphandlingsverktyget www.e-avrop.com.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:135715:Lot:1