See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: środki czystości, środki do dezynfekcji, materiały jednorazowe do sterylizacji, materiały jednorazowe do pacjenta
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest środków czystości, środków do dezynfekcji, materiałów jednorazowych do sterylizacji, materiałów jednorazowych do pacjenta. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego wymogach został określony w Załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym
Interne Kennung: DZP.260.24.2025.MF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Środek do dezynfekcji powierzchni na bazie chloru
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego wymogach został określony w Załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Środki myjąco-dezynfekujący do małych i dużych powierzchni
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Chusteczki do dezynfekcji powierzchni
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Środki do myjek Uniclean II
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Środki do dezynfekcji narzędzi
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Preparaty na bazie alkoholu do dezynfekcji małych powierzchni
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Preparaty do mycia i dezynfekcji rąk w systemie zamkniętym
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Środki do dezynfekcji rąk
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Produkty do mycia i pielęgnacji rąk
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Preparaty do mycia i do czyszczenia
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Materiały higieniczne dla systemu TORK (o/hematologii, pracownia endoskopowa)
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Nakładki na mopy
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Pady
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Preparaty do czyszczenia powierzchni
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Środki do myjko-dezynfektora typ Meiko Top Line 20. Preparat do mycia i płukania basenów szpitalnych.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Sterylizacja materiały jednorazowe
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Sterylizacja wymazówka
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Sterylizacja testy skuteczności procesów
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Sterylizacja plazmowa
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Sterylizacja włóknina, rękawy i inne
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Preparaty do mycia i pielęgnacji pacjenta
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Myjki do mycia części intymnych
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Chusteczki do dekontaminacji skóry pacjenta
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Płyn antybakteryjny do płukania jamy ustnej
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Jednorazowa szczoteczka do zębów z pastą
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Szczotka chirurgiczna jałowa jednorazowa do chirurgicznego mycia rąk
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Stopery wkładki douszne
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Przyrząd do ćwiczeń oddechowych
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Kubeczki z dzióbkiem, pojniki
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Kubeczki dla pacjentów udarowych
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Maszynka jednorazowa do golenia
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Golarka medyczna GALLANT
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Fartuchy jednorazowe
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Pisaki do skóry
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Papier do aparatów EKG
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Pojemniki na odpady medyczne
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Ochraniacze krótkie na obuwie
Interne Kennung: 37