2. Verfahren
Verfahren
Titel: FVE pro objekty městyse Jince – opakované zadání
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo na realizaci díla s názvem: „FVE pro objekty městyse Jince”. Účelem dodávek je instalace jednotlivých systémů fotovoltaických elektráren (dále jen “FVE”) na objekty městyse Jince zajišťující výrobu elektrické energie, primárně určené pro vlastní spotřebu jednotlivých objektů, s možností dodávek přebytků do distribuční soustavy. V rámci veřejné zakázky bude provedena instalace fotovoltaických elektráren (FVE) na celkem sedmi objektech městyse Jince, včetně provedení nezbytných stavebních prací a poskytnutí souvisejících služeb. Instalace jednotlivých FVE budou prováděny za plného provozu všech objektů. Veškeré práce a dodávky budou provedeny rozsahu a podle SMLOUVY, PROJEKTU a povolení záměru. Předmětem veřejné zakázky je dále poskytování komplexního záručního servisu instalovaných FVE po celou záruční dobu 10 let.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09330000 Solarenergie, 71314200 Verwaltungsdienste für Energieversorgung, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01