591390-2025 - Ergebnis
Polen – Bedarfspersonenbeförderung – Dowóz uczniów z Gminy Goleniów do Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego "Fala" w Goleniowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDowóz uczniów z Gminy Goleniów do Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego "Fala" w Goleniowie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi w formie przewozów okazjonalnych, polegające na przywozie uczniów klas II i III szkół podstawowych, zwanych dalej uczniami do Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego „Fala” w Goleniowie, przy ul. Niepodległości 1, zwanego dalej „basenem” i odwozie ich do szkół, od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni wolnych od pracy określonych w ustawie z dnia 18 stycznia 1951 r. o dniach wolnych od pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 296) oraz zgodnie z organizacją roku szkolnego określoną rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2023 poz. 1211), łącznie z zapewnieniem opieki nad tymi uczniami w czasie przejazdu. 2. Dowozy na basen odbywają się na podstawie „Harmonogramu dowozu uczniów do Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego „Fala” w Goleniowie”. 3. Dowozy na basen wykonywane są w formie kursów między poszczególnymi szkołami, a basenem w dni tygodnia określone w „Harmonogramie dowozu uczniów do Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego „Fala” w Goleniowie”. 4. Dalszy szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung334236-2025
Interne KennungBZP.271.4.3.2025.MM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDowóz uczniów z Gminy Goleniów do Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego "Fala" w Goleniowie.