591405-2025 - Ergebnis
Tschechien – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Laboratorní informační systém pro centrum klinických laboratoří
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLaboratorní informační systém pro centrum klinických laboratoří
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodání, implementace, údržba, rozvoj, upgrade, update a servisní podpora po dobu 10 let komplexního laboratorního informačního systému zajišťujícího management práce se vzorky a daty pacientů v gescích (laboratořích) klinické mikrobiologie, molekulární biologie, infekční sérologie, imunologie, alergologie, klinické biochemie a hematologie i genetické toxikologie včetně připojení periferních zařízení. Zadavatel požaduje dodání 251 licencí ke všem dodavatelem dodávaných licencovaných produktů, podporujících plnou funkcionalitu LIS.
Interne KennungZU/22148/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenviz ZD