591405-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Slowenien – Fachzeitschriften – Letna naročnina za dostop do elektronskih znanstvenih revij ACS All Publications Package za obdobje 1. 1. 2027 – 31. 12. 2028 z integriranim modelom odprtega dostopa (Read & Publish) za upravičene dopisne avtorje z institucij konzorcija
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Letna naročnina za dostop do elektronskih znanstvenih revij ACS All Publications Package za obdobje 1. 1. 2027 – 31. 12. 2028 z integriranim modelom odprtega dostopa (Read & Publish) za upravičene dopisne avtorje z institucij konzorcija
Beschreibung: Letna naročnina za dostop do elektronskih znanstvenih revij ACS All Publications Package za obdobje 1. 1. 2027 – 31. 12. 2028 z integriranim modelom odprtega dostopa (Read & Publish) za upravičene dopisne avtorje z institucij konzorcija, ki ga sestavljajo: 1. Univerza v Ljubljani 2. Univerza v Mariboru 3. Univerza v Novi Gorici 4. Univerza na Primorskem 5. Inštitut Jožef Stefan 6. Kemijski inštitut
Interne Kennung: ACS 2027-2028
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22211000 Fachzeitschriften
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 529562