See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare produse de pavare din beton
Beschreibung: Furnizare produse de pavare din beton, conform caietului de sarcini Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 201233_2026_PAAPD1584473
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113100 Pflastermaterialien
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Materiale de pavare din beton: borduri, dale, rigole, pavaje
Interne Kennung: 1