591419-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Oberbauarbeiten – Wykonanie infrastruktury rowerowej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Promowanie zielonej mobilności na terenie Gminy Dąbrowa Górnicza - etap V.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie infrastruktury rowerowej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Promowanie zielonej mobilności na terenie Gminy Dąbrowa Górnicza - etap V.
Beschreibung1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia polega na wykonaniu ciągów pieszo- rowerowych na terenie Dąbrowie Górniczej dla poszczególnych zadań: Zadanie 1. ul. Kosmonautów - na odcinku od ulicy Kasprzaka do ulicy 1000-lecia po śladzie chodnika zlokalizowanego przy prawej stronie jezdni patrząc w kierunku ul. 1000-lecia, Zadanie 2. ul. Legionów Polskich - po południowej stronie jezdni od ronda przy Kauflandzie do skrzyżowania z ulicą Jaworowa/Struga, Zadanie 3. ul. Robotnicza - od skrzyżowania z ulicą Korzeniec po wschodniej stronie jezdni do Parku Zielona, Zadanie 4. ul. Korczaka - na odcinku od ulicy Królowej Jadwigi poprzez planty do ulicy Wojska Polskiego, Zadanie 5. ul. Piłsudskiego - na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kasprzaka-Zaplecze do skrzyżowania z ulicą Tworzeń po stronie południowej przy torowisku tramwajowym, Zadanie 6. ul. Sobieskiego - na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kolejową (rondo Powiatowy Urząd Pracy) do granicy z miastem Będzin przy jezdni północnej, Zadanie 7. ul. Struga - po zachodniej stronie jezdni na odcinku od skrzyżowania z ulicą Dąbrowskiego, do skrzyżowania z ulicą Legionów Polskich, Zadanie 8. ul. Tysiąclecia - w miejscu istniejącego chodnika po zachodniej stronie ulicy Tysiąclecia na odcinku od skrzyżowania z ul.11 Listopada do skrzyżowania z ulicą Podlesie, Zadanie 9. ul. Podlesie - w miejscu istniejącego chodnika po południowej stronie ulicy Podlesie na odcinku od skrzyżowania z ulicą Tysiąclecia do skrzyżowania z ulicą Myśliwską, Zadanie 10. ul. Wojska Polskiego - po północnej stornie jezdni, od rejonu skrzyżowania z ulicą Korczaka do skrzyżowania z ulicą Królowej Jadwigi, Zadanie 11. ul. Inwestycyjna - od skrzyżowania ulicy Roździeńskiego z ulicą Ząbkowicką do ulicy Ceramicznej na terenach inwestycyjnych „Tucznawa”. 2. Zakres robót dla przedmiotowego zadania określony został w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót oraz SWZ i w jego zakres wchodzą roboty obejmujące m.in.: a) Rozbiórki; b) Roboty pomiarowe i geodezyjne – trasa chodnika / drogi dla pieszych / drogi dla pieszych i rowerów w terenie; c) Roboty ziemne wykonywane mechanicznie; d) Roboty ziemne wykonywane ręcznie; e) Wykonanie warstw odcinających z piasku; f) Wykonanie warstw podbudowy z kruszywa łamanego; g) Ułożenie warstwy wiążącej; h) Ułożenie warstwy ścieralnej; i) Ułożenie nawierzchni (chodnika) z kostki brukowej betonowej o grub. 8 cm, na podsypce cementowo-piaskowej; j) Obrzeże betonowe o wym. 30x8 cm montowane na ławie betonowej z oporem z betonu C12/15; k) Ułożenie krawężnika drogowego na ławie betonowej; l) Odtworzenia; m) Wykonanie oznakowania pionowego, poziomego i urządzeń BRD - Oznakowanie poziome n) nawierzchni bitumicznych cienkowarstwowe i grubowarstwowe chemoutwardzalne; o) roboty wykończeniowe, p) roboty w zakresie terenów zielonych, q) zmiana docelowej organizacji ruchu. Szczegółowy zakres robót do realizacji opisany został za pomocą: przedmiaru robót, STWiOR oraz dokumentacji projektowej dla jedenastu lokalizacji; stanowiących załącznik nr 10 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne KennungZP.WID.271.4.22.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust.4 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233200 Diverse Oberbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233162 Bau von Fahrradwegen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie infrastruktury rowerowej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Promowanie zielonej mobilności na terenie Gminy Dąbrowa Górnicza - etap V.”
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy