591425-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Orthopädische Implantate – Dynamický nákupní systém na dodávky zdravotnického materiálu pro ortopedické oddělení KKN a.s.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky zdravotnického materiálu pro ortopedické oddělení KKN a.s.
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na dodávky zdravotnického materiálu pro ortopedické oddělení Karlovarské krajské nemocnice a.s., nemocnice v Karlových Varech a nemocnice v Chebu, dle aktuálních potřeb oddělení včetně dopravy do sídla zadavatele.
Interne KennungDNS_006
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o zavedení dynamického nákupního systému dle § 138 ZZVZ, ve kterém Zadavatel postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183300 Ausrüstung für Osteosynthese, 33141750 Künstliche Gelenke, 33183200 Orthopädische Prothesen, 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33184100 Chirurgische Implantate, 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33697110 Knochenzemente, 33162200 OP-Instrumente, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33183200 Orthopädische Prothesen, 33141750 Künstliche Gelenke, 33183300 Ausrüstung für Osteosynthese, 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33184100 Chirurgische Implantate, 33697110 Knochenzemente, 33162200 OP-Instrumente, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel