See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przetworzenie odpadów komunalnych z podziałem na części i opcją”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Przetworzenie poprzez odzysk (R) lub unieszkodliwienie (D) następujących odpadów komunalnych dostarczonych do Wykonawcy przez Zamawiającego:Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia w tym określenie terminu jego realizacji , zawarte są w Części II SWZ. Opis przedmiotu zamówienia: Część I: Przetworzenie odpadów o kodzie 20 03 01, Część II: Przetworzenie odpadów o kodzie 15 01 06, Część III: Przetworzenie odpadów o kodzie 20 02 01, Część IV: Przetworzenie odpadów o kodzie 20 03 07,Część V: Przetworzenie odpadów budowlanych.
Vorherige Bekanntmachung: 413263-2025
Interne Kennung: ZZP.271.1.2025/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01
Beschreibung: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01
Interne Kennung: ZZP.271.1.2025/P1
Menge: 4 065 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na następujących zasadach: Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju (frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesięcy od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji wynosi zł netto - dla części 1 – 1 300 000,00 zł
Los: LOT-0002
Titel: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 15 01 06
Beschreibung: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 15 01 06
Interne Kennung: ZZP.271.1.2025/P2
Menge: 737 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na następujących zasadach: Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju (frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesięcy od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji wynosi zł netto - dla części II - 210 000,00 zł
Los: LOT-0003
Titel: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 02 01
Beschreibung: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 02 01
Interne Kennung: ZZP.271.1.2025/P3
Menge: 1 600 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na następujących zasadach: Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju (frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesięcy od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji wynosi zł netto - dla części III -336000,00 zł
Los: LOT-0004
Titel: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 07
Beschreibung: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 07
Interne Kennung: ZZP.271.1.2025/P4
Menge: 420 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na następujących zasadach: Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju (frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesięcy od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji wynosi zł netto - dla części IV - 168000,00 zł
Los: LOT-0005
Titel: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodach 17 09 04, 17 01 07, 17 01 01
Beschreibung: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 17 09 04, 17 01 07, 17 01 01
Interne Kennung: ZZP.271.1.2025/P5
Menge: 239 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na następujących zasadach: Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju (frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesięcy od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji wynosi zł netto - dla części V - 90 000,00 zł