See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru (transportu) asortymentu stanowiącego odpady i jego zagospodarowania (unieszkodliwienia)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru (transportu) asortymentu stanowiącego odpady i jego zagospodarowania (unieszkodliwienia) w ilości do 164 151,05 kg, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia. 2. Zamówienie zostało podzielone na zadania. Zadanie nr 1 – Usługa odbioru (transportu) odpadów o kodzie 15 02 03 oraz ich zagospodarowania (unieszkodliwienia z wyłączeniem składowania) w ilości do 146 228,55 kg. Zadanie nr 2 - Usługa odbioru (transportu) odpadów o kodzie 16 09 03* oraz ich zagospodarowania (unieszkodliwienia z wyłączeniem składowania) w ilości do 14 500,00 kg. Zadanie nr 3 - Usługa odbioru (transportu) odpadów o kodach 16 03 04 i 16 02 14 oraz ich zagospodarowania (unieszkodliwienia z wyłączeniem składowania) w ilości do 2 725,00 kg. Zadanie nr 4 - Usługa odbioru (transportu) odpadów o kodzie 16 06 04 oraz ich zagospodarowania (unieszkodliwienia z wyłączeniem składowania) w ilości do 97,00 kg. Zadanie nr 5 - Usługa odbioru (transportu) produktów leczniczych o kodach 18 01 09 stanowiących odpady oraz ich zagospodarowania (unieszkodliwienia poprzez termiczne przekształcenie) w ilości do 600,50 kg.
Interne Kennung: BPzp.271.72.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513300 Verbrennung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Usługa odbioru (transportu) odpadów o kodzie 15 02 03 oraz ich zagospodarowania (unieszkodliwienia z wyłączeniem składowania) w ilości do 146 228,55 kg.
Beschreibung: Usługa odbioru (transportu) odpadów o kodzie 15 02 03 oraz ich zagospodarowania (unieszkodliwienia z wyłączeniem składowania) w ilości do 146 228,55 kg.
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 2 - Usługa odbioru (transportu) odpadów o kodzie 16 09 03* oraz ich zagospodarowania (unieszkodliwienia z wyłączeniem składowania) w ilości do 14 500,00 kg.
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Usługa odbioru (transportu) odpadów o kodzie 16 09 03* oraz ich zagospodarowania (unieszkodliwienia z wyłączeniem składowania) w ilości do 14 500,00 kg.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 3 - Usługa odbioru (transportu) odpadów o kodach 16 03 04 i 16 02 14 oraz ich zagospodarowania (unieszkodliwienia z wyłączeniem składowania) w ilości do 2 725,00 kg.
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Usługa odbioru (transportu) odpadów o kodach 16 03 04 i 16 02 14 oraz ich zagospodarowania (unieszkodliwienia z wyłączeniem składowania) w ilości do 2 725,00 kg.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 4 - Usługa odbioru (transportu) odpadów o kodzie 16 06 04 oraz ich zagospodarowania (unieszkodliwienia z wyłączeniem składowania) w ilości do 97,00 kg.
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Usługa odbioru (transportu) odpadów o kodzie 16 06 04 oraz ich zagospodarowania (unieszkodliwienia z wyłączeniem składowania) w ilości do 97,00 kg.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 5 - Usługa odbioru (transportu) produktów leczniczych o kodach 18 01 09 stanowiących odpady oraz ich zagospodarowania (unieszkodliwienia poprzez termiczne przekształcenie) w ilości do 600,50 kg.
Beschreibung: Zadanie nr 5 - Usługa odbioru (transportu) produktów leczniczych o kodach 18 01 09 stanowiących odpady oraz ich zagospodarowania (unieszkodliwienia poprzez termiczne przekształcenie) w ilości do 600,50 kg.
591460-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BPzp.271.72.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90513300 Refuse incineration services, 90533000 Waste-tip management services, 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 90512000 Refuse transport services
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006