591466-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Einbau von Tür- und Fensterrahmen – Leveren en plaatsen van aluminium gevelkozijnen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeveren en plaatsen van aluminium gevelkozijnen
BeschreibungDe gemeente Kerkrade (hierna te noemen: “Opdrachtgever”) wenst thans het vervangen van de aluminium gevelkozijnen voor Het Martin Buber aan één uitvoerende partij (hierna te noemen: “Opdrachtnemer”) aan te besteden middels een Europese openbare aanbesteding. De post gevelkozijnen omvat het compleet leveren, monteren, stellen, afwerken en bedrijfsklaar opleveren van alle aluminium gevelkozijnen, ramen en deuren, inclusief alle bijbehorende voorzieningen, materialen en werkzaamheden die noodzakelijk zijn voor een deugdelijke, complete en duurzame uitvoering.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDe post gevelkozijnen omvat het compleet leveren, monteren, stellen, afwerken en bedrijfsklaar opleveren van alle aluminium gevelkozijnen, ramen en deuren, inclusief alle bijbehorende voorzieningen, materialen en werkzaamheden die noodzakelijk zijn voor een deugdelijke, complete en duurzame uitvoering. De werkzaamheden omvatten onder andere: • het inmeten en controleren van de maatvoering op locatie; • de levering en montage van alle aluminium kozijn-, raam- en deurconstructies; • de levering en montage van alle beglazing, geïsoleerde panelen en overige vulelementen; • de levering en montage van het complete hang- en sluitwerk, met uitzondering van de profielcilinders; • de levering en montage van alle benodigde bevestigingsmiddelen, stelvoorzieningen, afdichtingen, isolatiematerialen en overige toebehoren; • het stellen, afstellen en naregelen van alle draaiende delen voorafgaand aan de oplevering; • het reinigen van de kozijnen, ramen, deuren en beglazing voorafgaand aan de oplevering.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45421110 Einbau von Tür- und Fensterrahmen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45421110 Instalación de marcos de puertas y ventanas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1