591473-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Maschinen – Servis radiálních sacích ventilátorů spalin SIROCCO - 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServis radiálních sacích ventilátorů spalin SIROCCO - 2
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění pravidelných jednoročních servisních a údržbářských služeb včetně servisních zásahů v případě poruchy, havarijních zásahů pro 8 kusů radiálních sacích ventilátorů spalin, které jsou součástí čtyř samostatných linek pro čištění spalin 2° (SO/PS 201) v areálu ZEVO Malešice, a to včetně dodání náhradních dílů a spotřebního materiálu, které jsou specifikované v přílohách závazného vzoru smlouvy. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci.
Interne KennungVZ00863
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelServis radiálních sacích ventilátorů spalin SIROCCO
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si pro dobu realizace plnění předmětu veřejné zakázky vyhrazuje dle § 100 odst. 1 ZZVZ změnu ceny zboží na základě inflační doložky, která je specifikována ve smlouvě.