59149-2025 - Ergebnis
Tschechien – Textilwaren – Dynamický nákupní systém na dodávky textilu a lůžkovin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky textilu a lůžkovin
BeschreibungÚčelem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS pak budou dodávky textilu, zejména lůžkovin, toaletního a stolního prádla, a rovněž i matrací a postelí, to vše podle aktuálních potřeb Zadavatele.
Interne KennungP24V00000038
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39500000 Textilwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien
5. Los
LosLOT-0001