2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vzdělávání v chemickém průmyslu III.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění vzdělávacích aktivit. Zadavatel u každé části uzavře rámcovou dohodu na plnění zakázky s jedním dodavatelem, bez obnovení soutěže. Dodavatel bude mít v průběhu doby trvání rámcové dohody povinnost zrealizovat školení dle potřeb zadavatele (dle sjednaných školicích plánů). Školení mohou být požadována jako otevřená či uzavřená, prezenční i on-line. Předpokládaná účast na uzavřených školeních činí 10-15 osob. V projektu se předpokládá proškolení 13.500 osobohodin.
Interne Kennung: SCH008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Technické a jiné odborné vzdělávání s digitálními dovednostmi
Beschreibung: Předmětem této části je závazek dodavatele poskytovat objednateli řádně a včas následující služby: komplexní zajištění profesního vzdělávání v oblasti technického a jiného odborného vzdělávání s digitálními dovednostmi dle pravidel OPZ+. Zadavatel stanovuje maximální čerpání z rámcové dohody (jedná se o maximální čerpání z jednotlivé dohody, nikoliv předpokládané): 1.000 osobohodin/339.810,- Kč včetně DPH.
Interne Kennung: Část 5
Los: LOT-0005
Titel: Jiné odborné vzdělávání: účetní, ekonomické a právní kurzy bez digitálních dovedností
Beschreibung: Předmětem této části je závazek dodavatele poskytovat objednateli řádně a včas následující služby: komplexní zajištění profesního vzdělávání v oblasti jiného odborného vzdělávání: účetní, ekonomické a právní kurzy bez digitálních dovedností dle pravidel OPZ+. Zadavatel stanovuje maximální čerpání z rámcové dohody (jedná se o maximální čerpání z jednotlivé dohody, nikoliv předpokládané): 2.000 osobohodin/679.620,- Kč včetně DPH.
Interne Kennung: Část 4b
Los: LOT-0004
Titel: Technické vzdělávání bez digitálních dovedností
Beschreibung: Předmětem této části je závazek dodavatele poskytovat objednateli řádně a včas následující služby: komplexní zajištění profesního vzdělávání v oblasti technického vzdělávání bez digitálních dovedností dle pravidel OPZ+. Zadavatel stanovuje maximální čerpání z rámcové dohody (jedná se o maximální čerpání z jednotlivé dohody, nikoliv předpokládané): 1.000 osobohodin/339.810,- Kč včetně DPH.
Interne Kennung: Část 4a
Los: LOT-0003
Titel: Jazykové vzdělávání
Beschreibung: Předmětem této části je závazek dodavatele poskytovat objednateli řádně a včas následující služby: komplexní zajištění profesního vzdělávání v oblasti jazykového vzdělávání dle pravidel OPZ+. Zadavatel stanovuje maximální čerpání z rámcové dohody (jedná se o maximální čerpání z jednotlivé dohody, nikoliv předpokládané): 1.000 osobohodin/339.810,- Kč včetně DPH.
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0001
Titel: Měkké a manažerské dovednosti
Beschreibung: Předmětem této části je závazek dodavatele poskytovat objednateli řádně a včas následující služby: komplexní zajištění profesního vzdělávání v oblasti měkkých a manažerských dovedností dle pravidel OPZ+. Zadavatel stanovuje maximální čerpání z rámcové dohody (jedná se o maximální čerpání z jednotlivé dohody, nikoliv předpokládané): 5.000 osobohodin/1.699.050,- Kč včetně DPH.
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0002
Titel: Obecné IT vzdělávání
Beschreibung: Předmětem této části je závazek dodavatele poskytovat objednateli řádně a včas následující služby: komplexní zajištění profesního vzdělávání v oblasti obecného IT vzdělávání dle pravidel OPZ+. Zadavatel stanovuje maximální čerpání z rámcové dohody (jedná se o maximální čerpání z jednotlivé dohody, nikoliv předpokládané): 8.500 osobohodin/2.888.385,- Kč včetně DPH.
Interne Kennung: Část 2