591529-2026 - Ergebnis
Polen – Operationstechnik – Wyroby medyczne jednorazowego użytku przeznaczone do procedur kardiochirurgicznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyroby medyczne jednorazowego użytku przeznaczone do procedur kardiochirurgicznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku przeznaczonych do procedur kardiochirurgicznych.
Vorherige Bekanntmachung393973-2026
Interne KennungDZPZ/2650/26UEPN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33160000 Operationstechnik
5. Los
LosLOT-0041
Titelczęść nr 41
BeschreibungElektrody jedno i dwubiegunowe do śródoperacyjnej ablacji zaburzeń rytmu.
Interne KennungDZPZ/2650/26UEPN/2026/41
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastosował na podstawie art.31 ust.2 ustawy Pzp prawo opcji w związku z przewidywaną możliwością zwiększenia zakresu zamówienia.