2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie badania opinii publicznej według tożsamej metodologii (wykorzystywanej od 2012 r.) oraz badań ilościowych i jakościowych, które wesprą planowanie kolejnych działań i badanie ich skuteczności
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badań opinii społecznej w podziale na trzy części: Zadanie I przeprowadzenie badania sondażowego na reprezentatywnej próbie Polaków (N=2000), dotyczącego opinii społeczeństwa nt. rozwoju energetyki jądrowej w Polsce oraz wpływu prowadzonych przez Ministerstwo Energii (i jego poprzedników) działań komunikacyjnych mających na celu zwiększenie wiedzy Polaków o energetyce jądrowej i uzyskanie przyzwolenia społecznego dla jej wdrożenia i rozwoju Zadanie II przeprowadzenie ilościowego oraz jakościowego badania opinii społecznej, dotyczącego wiedzy społeczeństwa w zakresie energetyki jądrowej oraz w zakresie aktualnych planów rozwoju energetyki jądrowej w Polsce. Zadanie III przeprowadzenie ilościowego badania opinii społecznej, dotyczącego społecznego odbioru Kampanii medialnej jaka zostanie zrealizowana na zlecenie Ministerstwa Energii na jesieni 2025 r
Interne Kennung: BDG.260.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych (składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79320000 Meinungsumfragen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79311200 Durchführung von Umfragen, 79315000 Sozialforschung, 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie I
Beschreibung: przeprowadzenie badania sondażowego na reprezentatywnej próbie Polaków (N=2000), dotyczącego opinii społeczeństwa nt. rozwoju energetyki jądrowej w Polsce oraz wpływu prowadzonych przez Ministerstwo Energii (i jego poprzedników) działań komunikacyjnych mających na celu zwiększenie wiedzy Polaków o energetyce jądrowej i uzyskanie przyzwolenia społecznego dla jej wdrożenia i rozwoju
Interne Kennung: BDG.260.25.2025 - Zadanie I
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie II
Beschreibung: przeprowadzenie ilościowego oraz jakościowego badania opinii społecznej, dotyczącego wiedzy społeczeństwa w zakresie energetyki jądrowej oraz w zakresie aktualnych planów rozwoju energetyki jądrowej w Polsce
Interne Kennung: BDG.260.25.2025 - Zadanie II
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie III
Beschreibung: przeprowadzenie ilościowego badania opinii społecznej, dotyczącego społecznego odbioru Kampanii medialnej jaka zostanie zrealizowana na zlecenie Ministerstwa Energii na jesieni 2025
Interne Kennung: BDG.260.25.2025 - Zadanie III